Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

На території Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» квест-гра для дітей «Скарби Качанівки - 2016».

Скарби знайдені! На території Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» квест-гра для дітей «Скарби Качанівки - 2016». Пізнавальні і в той же самий час веселі конкурси чекали наших учасників.

Організатори свята:
- Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», окрема вдячність Шевченку Тарасу Михайловичу, заступнику генерального директора по науково-дослідній роботі, за допомогу в організації даного міроприємства;
- Навчальний центр «La pipelette» (Одесса).
Скарби – це наші дорогі та любимі діти.

В середу, 17.08.2016 р., була проведена перша інтерактивна квест-гра для дітей із навколишніх сіл, а також дитячого спортивного табору, який відпочиває і тренується в Качанівці.

Гра була розподілена на три етапи:
Перший етап – це знайомство одного з одним, де кожний із учасників представлявся та ділився з новими друзями своїми здібностями та інтересами.
Другий етап – це пошук секретних предметів на території заповідника. Дякуючи веселому жеребкуванню, учасники поділились на дві команди «Оселедці» та «Боксери», а опісля – помчали на пошуки таємного. В першому конкурсі виграла команда «Боксерів».

«-Вони цілять в наш прапор. Його потрібно приспустити.
- Приспустити стяг? Гордий морський звичай не дозволяє приспускати прапор під час баталії! Ніколи!»
«Острів скарбів»

Третій етап – конкурс «Прапор команди» - потрібно було придумати та намалювати прапор для своєї команди, виграли «Оселедці», дизайну їхнього прапора можуть позаздрити знамениті фірми!

В результаті перемогла дружба! Всі наші учасники отримали призи та пам'ятні грамоти від навчального центру «La pipelette».

Наступного року ми повторимо нашу гру, лише завдання будуть складнішими, а учасників більше. До скорої зустрічі!

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района