Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Славні сини України.

Портрет І.Мазепи

Історія України насичена трагічними і поряд з тим героїчними сторінками. Особливо цікавим і привабливим в історії українського народу є період козацької ери, правда про який довгий час затушовувалась, а часом і спотворювалась. Цей етап історичного відрізку став феноменом не тільки нашої, а й світової історії, гордістю і славою кожного українця.

Український народ, переживаючи часи тяжкого лихоліття, через безперестанні войовничі напади, походи та бойовища, в ті часи починає шукати кращої долі. Для того, щоб здобути самостійно вільного та кращого життя потрібні були великі люди, котрі б могли зробити усе можливе задля добра свого рідного краю. Саме козацько-гетьманська доба дала нам визначити керманичів, для яких найвищою цінністю у житті стала боротьба за відстоювання самостійності України. Ці визначні постаті і постають на мистецькому ряді полотен. Починаючи із заснування Січі Дмитром Вишневецьким, далі керована Богданом Хмельницьким Запорізька Січ у ході всеукраїнського повстання породила Гетьманщину, яка вже мала практично всі ознаки держави (власна територія із українською владою, як центральною, так і місцевою, власна армія - військо Запорізьке, суди, дипломатичне визнання).

Довгий час пітьмою забуття вкривались імена українських гетьманів, знищувались гетьманські столиці. Зі встановленням незалежності України повертаються із забуття імена та події, що мали доленосний вплив на історію України та на формування національної свідомості.

На виставці прадставлено 12 творів живопису з фондової колекції НІКЗ "Гетьманська столиця". В основному авторами цих полотен виступають невідомі художники 18-19 ст. Портрети всіх гетьманів України випромінюють козацьку доблесть та відвагу, адже саме через портрет можна розгледіти не тільки зовнішність людини, характер та харизму, а й особливості доби, в яку людина жила та творила. Своїми художніми творами митці передають образне бачення нашої глибокої та багатовікової історії.

Тому головним завданням нашої виставки є сприяння усвідомленню українським суспільством славної історії України.


Славні сини України.

Картини писані маслом, прошу пробачення за якість фотознімків.
Адміністратор.

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района