Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Виставка творів Л.Б.Могучова

фото Л.Б.Могучова

На виставці представлені роботи художника Л.Б. Могучова.

Леонід Борисович Могучов - талановитий Чернігівський самодіяльний художник. Народився 24 квітня 1925 року в Чернігові. Учасник Великої Вітчизняної війни. В 1955 р. закінчив морську школу інструкторів м.Хімки. Працював інструктором в морському клубі ДОСААФ.

Любов до живопису зародилася ще в дитячі роки. Самотужки освоїв складну техніку живопису і графіки. Протягом 18 років керував студією образотворчого мистецтва при Чернігівському палаці піонерів і школярів. Весь вільний час присвячує живопису. Подорожуючи на велосипеді і пішки, він побував в усіх районах Чернігівщини, Закарпатті, Буковині, на Поділлі і Кавказі. В результаті кожної такої подорожі з’являються сотні етюдів і замальовок.

Улюблена техніка Л.Могучова - акварель. З надзвичайною теплотою і реалізмом художник передає красу рідної природи, гармонію старовинних будівель, багато з який вже безповоротно втрачені.

Перша виставка робіт Л.Б.Могучова відбулася 1954 року. Потім його твори ще не раз експонувались на обласних, республіканських і всесоюзних художніх виставках.

На нашій виставці акварелі передають невимовну красу і чарівність пам’яток садибної архітектури та природи Чернігівщини.


Фотогалерея /Л.Б.Могучов - архітектура та природа Чернігівщини/

Напередодні великого свята - Дня Перемоги, від імені колективу НІКЗ "Качанівка" вітаємо талановитого художника, ветерана та мужнього чоловіка зі святом Перемоги та бажаємо йому творчої наснаги, міцного здоров'я та довголіття.
Адміністратор.

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района