Новини

До уваги відвідувачів заповідника! Екскурсійний сезон 2017 року в НІКЗ "Качанівка" стартує 29 квітня.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

В Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" пройшло ювілейне на Х літературно-мистецьке свято "Качанівські музи". У програмі свята: концертна програма кращих митців України, професійних музичних колективів Чернігівщини, талановитих аматорських гуртів Ічнянщини.

На території Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» квест-гра для дітей «Скарби Качанівки - 2016».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Виставка творів Л.Б.Могучова

фото Л.Б.Могучова

На виставці представлені роботи художника Л.Б. Могучова.

Леонід Борисович Могучов - талановитий Чернігівський самодіяльний художник. Народився 24 квітня 1925 року в Чернігові. Учасник Великої Вітчизняної війни. В 1955 р. закінчив морську школу інструкторів м.Хімки. Працював інструктором в морському клубі ДОСААФ.

Любов до живопису зародилася ще в дитячі роки. Самотужки освоїв складну техніку живопису і графіки. Протягом 18 років керував студією образотворчого мистецтва при Чернігівському палаці піонерів і школярів. Весь вільний час присвячує живопису. Подорожуючи на велосипеді і пішки, він побував в усіх районах Чернігівщини, Закарпатті, Буковині, на Поділлі і Кавказі. В результаті кожної такої подорожі з’являються сотні етюдів і замальовок.

Улюблена техніка Л.Могучова - акварель. З надзвичайною теплотою і реалізмом художник передає красу рідної природи, гармонію старовинних будівель, багато з який вже безповоротно втрачені.

Перша виставка робіт Л.Б.Могучова відбулася 1954 року. Потім його твори ще не раз експонувались на обласних, республіканських і всесоюзних художніх виставках.

На нашій виставці акварелі передають невимовну красу і чарівність пам’яток садибної архітектури та природи Чернігівщини.


Фотогалерея /Л.Б.Могучов - архітектура та природа Чернігівщини/

Напередодні великого свята - Дня Перемоги, від імені колективу НІКЗ "Качанівка" вітаємо талановитого художника, ветерана та мужнього чоловіка зі святом Перемоги та бажаємо йому творчої наснаги, міцного здоров'я та довголіття.
Адміністратор.

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района