Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Витинанки.

«Як у хаті витинанка, то й добро стоїть на ганку»

Алла Салата народилася в 1967р. на Казахській землі. Закінчила Обухівську школу у 1984р. У 1985р. здобула фах живописця. Вища освіта інженер-геодезист. Працювала вчителем початкових класів і навчалася в Житомирському педінституті.

Але як би доля не випробовувала Аллу, мистецтво витинати свою долю на папері, засвітилося і стало однією найулюбленішою справою. Перш за все дослідити, простежити шлях витинанки від пращюрів до сучасників, відчути нерозривний зв'язок із корінням свого роду. Дивовижне мистецтво Алли передати неперевершене творіння природи образів, рослин, живого світу.

Поезія і музика слова надихає творити казковий світ витинанок.

Ще школяркою брала уроки в художниці Параски Коломийко, та брала участь в конкурсах дитячої творчості, міжнародному конкурсі в Канаді, де отримала диплом 1 ступеня.

Перші шанувальники персональної виставки витинанок Алли Салати - земляки Обухівщини. Любов до мистецтва витинанки Алли Салати збирали багато шанувальників ще на багатьох виставках, які відбулися і ще будуть радувати безліч людей. Нарешті черга дійшла і до Качанівки.


Витинанки = папір + ножиці + талант + натхнення

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района