Новини

До уваги відвідувачів заповідника! Екскурсійний сезон 2017 року в НІКЗ "Качанівка" стартує 29 квітня.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

В Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" пройшло ювілейне на Х літературно-мистецьке свято "Качанівські музи". У програмі свята: концертна програма кращих митців України, професійних музичних колективів Чернігівщини, талановитих аматорських гуртів Ічнянщини.

На території Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» квест-гра для дітей «Скарби Качанівки - 2016».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Витинанки.

«Як у хаті витинанка, то й добро стоїть на ганку»

Алла Салата народилася в 1967р. на Казахській землі. Закінчила Обухівську школу у 1984р. У 1985р. здобула фах живописця. Вища освіта інженер-геодезист. Працювала вчителем початкових класів і навчалася в Житомирському педінституті.

Але як би доля не випробовувала Аллу, мистецтво витинати свою долю на папері, засвітилося і стало однією найулюбленішою справою. Перш за все дослідити, простежити шлях витинанки від пращюрів до сучасників, відчути нерозривний зв'язок із корінням свого роду. Дивовижне мистецтво Алли передати неперевершене творіння природи образів, рослин, живого світу.

Поезія і музика слова надихає творити казковий світ витинанок.

Ще школяркою брала уроки в художниці Параски Коломийко, та брала участь в конкурсах дитячої творчості, міжнародному конкурсі в Канаді, де отримала диплом 1 ступеня.

Перші шанувальники персональної виставки витинанок Алли Салати - земляки Обухівщини. Любов до мистецтва витинанки Алли Салати збирали багато шанувальників ще на багатьох виставках, які відбулися і ще будуть радувати безліч людей. Нарешті черга дійшла і до Качанівки.


Витинанки = папір + ножиці + талант + натхнення

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района