Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Шановний відвідувач!

В 2013 році виповнюється 175 років від дня народження В.В.Тарновського - молодшого (1838-1899), сподвижника української національної ідеї, громадського діяча, щедрого мецената, фанатичного колекціонера, палкого шанувальника пам’яті Т.Г.Шевченка, життя і діяльність якого тісно пов’язані з Ічнянщиною, з качанівською дворянською садибою. На увічнення пам’яті Тарновського-молодшого на території Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» буде встановлено пам’ятник.

Дирекція заповідника просить всіх небайдужих фізичних і юридичних осіб долучитися до справи увічнення історичної пам’яті В.В.Тарновського-молодшого. На сьогоднішній день адміністрація заповідника ставить питання щодо фінансової підтримки даного проекту з боку спонсорів, меценатів та всіх не байдужих до цієї справи людей. В Управлінні державного казначейства в Ічнянському районі Чернігівської області відкрито рахунок для благодійних внесків на виготовлення та встановлення пам’ятника, справи увічнення історичної пам’яті В.В.Тарновського-молодшого.

Реквізити: Р/р 35228014000456; Код 02215420; МФО 853592; ГУДКСУ в Чернігівській обл.

макет пам'ятника

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района