Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Офіційний сайт НІКЗ "Качанівка" зареєстрований на ...

01.Интернет-каталог, каталог прямых ссылок Catalyse.ru
02.absurd.com.ru
03.Нашли.com - тематический каталог сайтов, поиск
04.Интернет каталог сайтов Zabor.com
05.работа в москве вакансии
06.портал Укрбізнес
07.WWWCat.Ru — каталог интернет-ресурсов
08.ALLlinks каталог сайтов - каталог ссылок рунета
09.mytop-in.net
10.Каталог Ресурсов Интернет
11.dmoz.org
12.liveinternet.ru
13.top100.rambler.ru
14.
15.Каталог сайтов Всего.RU
16.Goon.ru,
17.Каталог статей BceTYT.ру
18.favorites.com.ua
19.inter-spravka.ru
20.openstat.ru
21.mycounter.ua
22.
23.Submitter.ru - - Регистрация в поисковых системах
24.my.opera.com
25.freelance.ru/
26.jumptags.com
27.alexa.com
28.Каталог сайтов Плацдарм. При поддержке -дешевые гостиницы москвы рядом с метро Фили, бронирование
29.
30.tula.us
31.www.electrolux-shop.ru/
32.www.srozvytok.org
33.http://catalog.i.ua


Кому та навіщо це потрібно? На превеликий жаль, для того, щоб "розкрутити" новий сайт (для сайту життєво важливо знаходитись в першому десятку списку, який видають пошукові системи /Google, Yandex.../ в іншому випадку, користувач просто не знайде його) необхідно створити посилання із вже добре "розкручених" сайтів на щойно створений. Тому розміщуючи посилання на власний сайт із інших сайтів потрібно також робити (хоча і не обов'язково) і зворотнє звернення.

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района