Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

День відкритих дверей

герб України

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК "КАЧАНІВКА"

Н А К А З

03 січня 2017 року с.Качанівка № 4-О

Про проведення Днів відкритих дверей у НІКЗ «Качанівка»

З метою популяризації національної культури, активізації культурно-просвітницької роботи, на підставі п.п. 2.2, 2.5, 2.6, 4.2 Статуту НІКЗ «Качанівка», виконання частини 2 статті 8 Закону України "Про культуру", наказу Міністерства культури України від 31.01.2013 р. № 43 "Про реалізацію права соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Мінкультури України на пільгових умовах"

НАКАЗУЮ:

1. Для відвідувачів Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» День відкритих дверей проводити:

- 18 квітня – день пам'яток історії і культури України та Міжнародний день пам’яток та визначних місць
- 18 травня – Міжнародний день музеїв
- 27 вересня – Всесвітній день туризму
- 24 листопада – День заснування НІКЗ «Качанівка»

Вхід на територію заповідника, у палац та екскурсійне обслуговування у ці дні проводити безкоштовно.

2. Контроль за виконанням наявного наказу покласти на Шевченко Т.М. заступника генерального директора по науково-дослідний роботі і Пальчиковську О.В., головного бухгалтера

3. Кривошею В.І., провідному інженеру-програмісту, розмістити інформацію про проведення Днів відкритих дверей на сайті заповідника.

4. Наказ по заповіднику від 25.01.2016 року № 2/1-О "Про проведення Днів відкритих дверей у НІКЗ "Качанівка" вважати таким, що втратив чинність.

4. Наявний наказ довести до відома Шевченка Т.М., заступника генерального директора по науково-дослідний роботі, Пальчиковської О.В., головного бухгалтера, Петренко О.М., завідувача відділу науково-освітньої роботи, Кривошея В.І., провідного інженера-програміста, під підпис.

Генеральний директор - В.Б.Буренко
Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района