Новини

25 травня 2017 року в палаці Тарновських в Качанівці відбулася зустріч керівників Прилуцького району з обдарованою молоддю Прилуччини – переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

29 квітня 2017 року відбулася презентація виставки рукотворних килимів Степана Ганжі в Лицарській залі палацу Тарновських в Качанівці на відзначення 75-річчя від дня народження митця на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок України. Виставка експонуватиметься до 30 червня 2017 року.

28 квітня 2017 року відбулася презентація виставки "Народні ікони ХІХ – початку ХХ століття" у виставковій залі палацу Тарновських в Качанівці на основі фондової колекції "НІКЗ Гетьманська столиця". Виставка експонуватиметься до 26 грудня 2017 року.

5 березня 2017 року в Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" відкрилася виставка живопису "Грані жіночності" на основі фондової колекції Дирекції художніх виставок Міністерства культури України на відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

15 жовтня 2016 року в заповіднику розгорнуто виставку творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва "Качанівські етюди" (ІІІ сезон) учнів Дитячої школи мистецтв м.Обухів та випускників Київської академії мистецтв.

14-15 вересня 2016 року в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» було проведено V Качанівські наукові читання на тему: «Палацово-паркові комплекси України: вивчення, охорона, збереження та використання».

День відкритих дверей - Наказ по заповіднику

Наші друзі
Батурин - "Гетьманська столиця" Всеукраїнський клуб з історії

Оголошення, події, виставки

До уваги відвідувачів та гостей Качанівки!

Екскурсійне обслуговування відвідувачів поза екскурсійним сезоном (16 листопада - 30 квітня), у вихідні та дні державних свят проводиться лише за попереднім замовленням.

До уваги туристичних операторів та гостей заповідника!

24 Серпня 2013 року на території заповідника відкрилось кафе-їдальня, в якому Ви можете замовити собі як обіди для туристичних груп, так і для індивідуальних відвідувачів.

повністю ...

Портрет І.Мазепи

Славні сини України.

Історія України насичена трагічними і поряд з тим героїчними сторінками. Особливо цікавим і привабливим в історії українського народу є період козацької ери, правда про який довгий час затушовувалась, а часом і спотворювалась. Цей етап історичного відрізку став феноменом не тільки нашої, а й світової історії, гордістю і славою кожного українця.

Український народ, переживаючи часи тяжкого лихоліття, через безперестанні войовничі напади, походи та бойовища, в ті часи починає шукати кращої долі. Для того, щоб здобути самостійно вільного та кращого життя потрібні були великі люди, котрі б могли зробити усе можливе задля добра свого рідного краю. Саме козацько-гетьманська доба дала нам визначити керманичів, для яких найвищою цінністю у житті стала боротьба за відстоювання самостійності України.

повністю ...

фото

Вшанування пам'яті з нагоди 152-річниці перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечу гору.

В урочистому заході, з нагоди 152 річниці, приймали участь генеральний директор НІКЗ "Качанівка" В.Б.Буренко, співробітники заповідника та учні Парафіївської ЗОШ 1-3 ступеня. По закінченні урочистого зібрання організатором екскурсії 1-ї категорії Валентиною Іванівною Фабриченко була прочитана лекція на тему "Місце Т.Г.Шевченка в житті В.В.Тарновського (молодшого)" присвячену до вшанування пам'яті Кобзаря та 175-річчя від дня народження В.В.Тарновського.

повністю ...

фото картини

В.В.Тарновський (молодший) - подвижник Української національної ідеї (до 175-річниці від дня народження).

Качанівка, як дворянська садиба, відома не лише в Україні, але і за її межами. Вона відома як культурно – мистецький осередок 19 ст.; її називають також «Меккою вітчизняної культури!». Але б ніколи Качанівка не набула такої слави і величі, якби не один із її господарів - Василь Васильович Тарновський (молодший), 175 річницю від дня народження якого відзначає цього року громадськість України.

повністю ...

фото Л.Б.Могучова

Виставка творів Л.Б.Могучова

На виставці представлені роботи художника Л.Б. Могучова.

Леонід Борисович Могучов - талановитий Чернігівський самодіяльний художник. Народився 24 квітня 1925 року в Чернігові. Учасник Великої Вітчизняної війни. В 1955 р. закінчив морську школу інструкторів м.Хімки. Працював інструктором в морському клубі ДОСААФ.

повністю ...

фото

Ляльки-мотанки та художня кераміка

Члени національної спілки майстрів народого мистецтва України презентують виставку "Обухів мистецький".


Ляльки-мотанки

Художня кераміка

фото з виставки

Виставка творів українського сучасного живопису та декоратовно-прикладного мистецтва дирекції художніх виставок України.

необхідний текст

повністю ...

вишиті рушники

Український вишитий рушник ХХ ст.

Колекція вишитих рушників Національного музею українського декоративного мистецтва складає близько 1500 пам’яток ХІХ – початку ХХІ ст. різних регіонів України.

На виставці ми представляємо рушники ХХ – початку ХХІ ст., що виконані ручним способом кращими майстрами української художньої вишивки.

Традиційний вишитий рушник, оспіваний у народних піснях і освячений у найрізноманітніших обрядах, сьогодні є одним із символів України. Вподовж століть він відігравав важливу роль у житті людини, виконуючи обрядову, декоративну та утилітарну функції.

повністю ...

витинанка

Витинанки Алли Салати.

«Як у хаті витинанка, то й добро стоїть на ганку»

Алла Салата народилася в 1967р. на Казахській землі. Закінчила Обухівську школу у 1984р. У 1985р. здобула фах живописця. Вища освіта інженер-геодезист. Працювала вчителем початкових класів і навчалася в Житомирському педінституті.

Але як би доля не випробовувала Аллу, мистецтво витинати свою долю на папері, засвітилося і стало однією найулюбленішою справою. Перш за все дослідити, простежити шлях витинанки від пращюрів до сучасників, відчути нерозривний зв'язок із корінням свого роду. Дивовижне мистецтво Алли передати неперевершене творіння природи образів, рослин, живого світу.

повністю ...

Щиро вдячний за підтримку при створенні сайту:
Endels реєстрація в ВЕБ Колектив НІКЗ 'Качанівка' Михайло Русаков КтоНаНовенького
Если изображения не видно, обновите страницу
карта маршрутів
на головну сторінку Книга для гостей про сайт, автора та ін..
Яндекс.Метрика Счетчик тИЦ и PR НІКЗ Качанівка, НИКЗ Качановка, сайт Качановка, палац Качанівка, заповідник Качанівка, заповедник Качановка, Тарновський, Буренко, kachanovka, Черниговской области, Ичнянского района